9 sposobów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i kochanki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Prezentuje kilka prostych wskazówek, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania udowodniły, że kontakt fizyczny stymuluje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Wynik jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i popęd seksualny. Światło z solarium też daje takie rezultaty.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Zauważyli oni, iż filmy miłosne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie usnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy pojawi się tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Codziennie spożywaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, erekcja
iż owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii skutecznie wzmacnia napływ krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wydzielanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej przykre niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli mężczyzna spożywa za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Tym samym warto włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie dowiodło, iż już 2 papierosy mogą sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra cena