Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Czasami seks sprawia ból

Stosunek, który w większości przypadków jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, erekcja,kamagra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć środkami tradycyjnymi, przeważnie lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są także domowe metody leczenia niektórych z nich.

Chyba wszyscy faceci lubią seks, ale tych parę dolegliwości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o metodach usuwania ich, jeśli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część infekcji układu moczowego rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz viagra bez recepty z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują infekcje, w większości wypadków gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli spożywasz za mało płynów, lub jeżeli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe także wzmacniają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.