Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Istnieje parę łatwych metod, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco silna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz kilka porad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego cialis zmniejszenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz stopniowo powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż zmniejsza się przepływ krwi do penisa w czasie seksu. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra tanio być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.