Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie stanowiła w całości zaspokojona? Panie chcą więcej czasu, by poczuć kompletną zabawa z seksu oraz doświadczeń orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, że zatem nie problem, co sam wiesz, iż nie udało Ciż się jej w sumie zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się to szczególnie, ona chyba w rezultacie stracić cierpliwość.

Długi seks umieszcza się być sygnałem do doskonałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na szczęście istnieje sposób, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze swoją partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą przejść do spraw.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w stanie dłużej uprawiać seks niż przed rozpoczęciem terapii. Ten możliwy czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz traktował szansę kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Teraz nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić sex tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

derminax

Femmaks