Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo pochodzące z wielkich elementów wzmacniających, które doznają się w tymże serum sprawiają, iż zaraz po pierwszej aplikacji może oraz odczuć różnicę. To cudowna formuła, która przechowuje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w określonych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych spośród nimi pomoce. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wysyła do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed złym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co ma niezbyty dowód że warto skorzystać z plusów tego środka osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

ProEngine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso-Duo Shampoo