Pozwól sobie pomóc i powierz się mocy feromonów!

Preparat Alluramin jest w naszym składzie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tu chociażby feromony: androstenole oraz androstadienony, które prowadzą, że facet widziany jest jako wysoce atrakcyjny, trwały i opiekuńczy. Alluramin został spowodowany z własnych składników, które zapewniają bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, emitowana przez ludzi wraz z potem w punkcie pobudzenia. Podstawa ta płaci za aktywację mózgu kobiet oraz zwiększa u nich pożądanie. Dzięki niemu ślubne będą przy mężczyźnie bardziej rozluźnione także będą odbierały go jak dużo męskiego.

To dopiero Androstadienon jest podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które docierają w porządek mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu kobiety lepiej oceniają panów. Pomaga on korzystanie kontaktów i sygnalizuje młodość i zdrowie. Dlatego określany jest ice breakerem. Androstenon – ten feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują dużych także dobrych siebie panów, zatem sprawia on, że człowiek zdaje się być niezwykle modny. Andristeron – wywołuje zmniejszanie niepokoju u kobiet i rozkłada je. Dzięki niemu żony będą postrzegały mężczyznę, jako dużego i opiekuńczego samca, jaki będzie w mieszkanie zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Gdy idzie o stosowanie Alluramin badania pokazują, że osoba podświadomie wybiera samca, jaki będzie mógł opiekować się nią natomiast jej dziećmi. Pozostałych pierwiastków wytwórca nie chce ujawnić przez względy na konkurencję. Alluramin stanowi w 100% naturalnym preparatem, toteż jego traktowanie jest wygodne, i co wewnątrz tym idzie — żeby go zakupić nie powinien pamiętać recepty. Alluramin można kupować na części internetowej producenta.
Preparat Alluramin ma forma wygodnego w użyciu sprayu, który przynależy rozpylić na całym ciele, zgoda na nadgarstkach, szyi również na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje efekt chociażby do dwunastu godzin. Przynależy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na około jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów a samo zaczepia je produkować. Zatem warto na start zaopatrzyć się w większa miara Alluramin, warto skorzystać z rabatów i promocji, które wytwórca oferuje.

alluramin

http://www.Alluramin24.com